Poznej Brno

Nuda v Brně? Tohle už dávno neplatí. Brno je střediskem zábavy, kde téměř pětinu obyvatelstva tvoří studenti. I přesto, že je druhým největším městem v České republice, se o Brnu někdy mluví jako o velké vesnici.

Důvod je jednoduchý – všechno je blízko, kdekoli můžete narazit na známé a hlavně: v Brně se nikdy neztratíte. Dokonalá síť MHD vám ve dne i v noci pomůže dostat se vždycky tam, kam potřebujete, Brňáci jsou navíc z přirozenosti ochotní lidé, kteří vám správnou cestu vždycky rádi poradí. Navíc je v této „vesnici“ pořád co dělat. V Brně si na své přijde opravdu každý.

Novinky z programu

Registrace na TRYOUT

Chceš se stát součástí hokejového týmu VUT Cavaliers Brno a zahrát si Souboj univerzit?
Tryout kemp v ročníku 2023/24 proběhne 19.8-20.8.2022. Více informací a registrace zde.

Přihlášky na akademický rok 2023/2024

Líbí se ti program Studuj a hraj a chceš studovat VUT v Brně? Aktuálně lze podávat přihlášky na bakalářské i magisterské obory. Přehled oborů a přihlášku najdeš zde.

Dny otevřených dveří

Uvažuješ nad studiem VUT v Brně? Pak je nasnadě poznat svou budoucí fakultu na vlastní oči v rámci dne otevřených dveří. Pravidelně aktualizovaný kalendář, kdy můžeš fakulty navštívit, sleduj zde.

Termín přihlášek ke studiu

Přihlášky na většinu fakult VUT v Brně je možné podávat do 31. března 2022. V případě vyhlášení druhého kola přijímaček bude zveřejněn další termín podání přihlášek. Více informací zde.

Hokejový souboj univerzit

Hokejový souboj univerzit mezi VUT v Brně a Masarykovou univerzitou je po šesti letech zpět! Utkání se uskuteční 8. března od 19:00 ve Winning Group Areně. Informace o vstupenkách najdeš pod tímto odkazem.

Kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte s GDPR a našemi podmínkami.
    Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a platí smluvní podmínky .

    Partneři programu

    Copyright © 2022 Studuj a hraj & eSports.cz