Společenský život

Nejoblíbenějším způsobem socializace je v Brně, stejně jako všude jinde, posezení s přáteli. 

K jihomoravské Stodolní by se v tomto smyslu dala přirovnat ulice Veveří, kde natrefíš na příjemnou hospodu téměř na každém kroku. Pro fajnšmekry, kteří si zakládají na prvotřídním servisu a zážitku při každém drinku, spustil v Brně kolektiv nadšenců Lidi z Baru řetězec podniků, které se setkaly s celosvětovým věhlasem, v čele s Barem, který neexistuje či Super Panda Circusem.

Širokou škálu možností nabízí Brno i těm, kteří nechtějí jen posedávat u piva, ale rádi by svůj večer spojili i se zdokonalováním schopností v některém z hospodských sportů.

Kulečník si můžeš na některém z desítky různých stolů zahrát v čajovně Utopia či v Kulečníkové herně na Šilingrově náměstí. Ve stolním fotbálku se zase zlepšíš ve Foosball Centru na Moravském náměstí nebo v hospodě Labyrint u Lužánek. Na bowling láká například Bowling Darts Rubin v Žabovřeskách, kde si zároveň – stejně jako v každém druhém brněnském podniku – můžeš zahrát šipky.

Nadšení budou i fanoušci hospod s atmosférou, příjemných undergroundových pajzlíků je v Brně nespočet.

Patří mezi ně například Hostimil kousek od Úvozu, Café Laundry vedle Lužáneckého parku či nedaleké Mýdlo. Pro všechny obyvatele kolejí pod Palackého vrchem je zas domovskou základnou zapadlý Yacht Club s přidruženou přízemní místností k pronájmu na soukromé party.

Kam dál?

Novinky z programu

Registrace na TRYOUT

Chceš se stát součástí hokejového týmu VUT Cavaliers Brno a zahrát si Souboj univerzit?
Tryout kemp v ročníku 2023/24 proběhne 19.8-20.8.2022. Více informací a registrace zde.

Přihlášky na akademický rok 2023/2024

Líbí se ti program Studuj a hraj a chceš studovat VUT v Brně? Aktuálně lze podávat přihlášky na bakalářské i magisterské obory. Přehled oborů a přihlášku najdeš zde.

Dny otevřených dveří

Uvažuješ nad studiem VUT v Brně? Pak je nasnadě poznat svou budoucí fakultu na vlastní oči v rámci dne otevřených dveří. Pravidelně aktualizovaný kalendář, kdy můžeš fakulty navštívit, sleduj zde.

Termín přihlášek ke studiu

Přihlášky na většinu fakult VUT v Brně je možné podávat do 31. března 2022. V případě vyhlášení druhého kola přijímaček bude zveřejněn další termín podání přihlášek. Více informací zde.

Hokejový souboj univerzit

Hokejový souboj univerzit mezi VUT v Brně a Masarykovou univerzitou je po šesti letech zpět! Utkání se uskuteční 8. března od 19:00 ve Winning Group Areně. Informace o vstupenkách najdeš pod tímto odkazem.

Kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte s GDPR a našemi podmínkami.
    Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a platí smluvní podmínky .

    Partneři programu

    Copyright © 2022 Studuj a hraj & eSports.cz