Basketbal - ženy

Basketbalové družstvo VSK VUT Brno je od sezony 2021/2022 členem Univerzitní basketbalové ligy žen.

Soutěž je novým společným projektem ČAUS a CZ BASKETBALL, který našel podporu napříč akademickým prostředím v Česku. Premiérový ročník 2021/2022 by měl vytvořit základ pro další rozvoj basketbalu v rámci univerzitního prostředí, kde kdysi ve Spojených státech vznikl. Společně s týmem MUNI je VSK VUT Brno členem Divize jižní Morava.

V rámci soutěže byly týmy rozděleny podle regionálního hlediska do čtyř divizí a dvou konferencí (Západ a Východ). Družstva se v rámci každé divize utkávají dvoukolově systémem doma – venku. Z každé divize postoupí do play-off dva nejlepší týmy. Hracím dnem je čtvrtek vždy jednou za dva týdny. Vyřazovací boje se hrají pohárovým systémem doma – venku. O postupujícím rozhoduje celkové skóre z obou zápasů. UBL vyvrcholí závěrečným turnajem Final 4.

 

Předseda VSK VUT

Václav Kundera

Telefon: +420 775 141 909

Kam dál?

Novinky z programu

Registrace na TRYOUT

Chceš se stát součástí hokejového týmu VUT Cavaliers Brno a zahrát si Souboj univerzit?
Tryout kemp v ročníku 2023/24 proběhne 19.8-20.8.2022. Více informací a registrace zde.

Přihlášky na akademický rok 2023/2024

Líbí se ti program Studuj a hraj a chceš studovat VUT v Brně? Aktuálně lze podávat přihlášky na bakalářské i magisterské obory. Přehled oborů a přihlášku najdeš zde.

Dny otevřených dveří

Uvažuješ nad studiem VUT v Brně? Pak je nasnadě poznat svou budoucí fakultu na vlastní oči v rámci dne otevřených dveří. Pravidelně aktualizovaný kalendář, kdy můžeš fakulty navštívit, sleduj zde.

Termín přihlášek ke studiu

Přihlášky na většinu fakult VUT v Brně je možné podávat do 31. března 2022. V případě vyhlášení druhého kola přijímaček bude zveřejněn další termín podání přihlášek. Více informací zde.

Hokejový souboj univerzit

Hokejový souboj univerzit mezi VUT v Brně a Masarykovou univerzitou je po šesti letech zpět! Utkání se uskuteční 8. března od 19:00 ve Winning Group Areně. Informace o vstupenkách najdeš pod tímto odkazem.

Kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte s GDPR a našemi podmínkami.
    Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a platí smluvní podmínky .

    Partneři programu

    Copyright © 2022 Studuj a hraj & eSports.cz